O nás

Dovoľte, aby sme sa Vám predstavili.

 Zaoberáme sa  pražením a predajom kávy od roku 2006. Špecializujeme sa na praženie jedno-druhových káv odrody Arabika, najkvalitnejšiu a jedinú kávu, ktorá sa pije sama - nemiešaná.

V našej ponuke nájdete kávy z celého sveta, ktoré Vám poskytnú rozmanitosť vôní a chutí. Každý dúšok kávy Vás prenesie tisíce kilometrov, a Vy z tepla Vášho domova môžete spoznávať čarovné chute a vône exotických krajín. Ďalej ponúkame aj kávové zmesi  z najlepších odrôd, ktoré prinášajú vyváženosť a harmóniu chutí v každej šálke. Vážení zákazníci, stačí len navštíviť náš Eshop a vybrať si.

V našej ponuke ďalej nájdete aj kávové dózy, kávové šálky,  domáce kávovary , mlynčeky na kávu a rôzne iné baristcké pomôcky, ktoré Vám spríjemnia,  uľahčia a pomôžu pripraviť si Vašu obľúbenú šálku kávy presne, tak ako ju máte radi.

Zároveň si Vás dovoľuje pozvať do našej kamennej predajne spojenej s kaviarňou, kde si môžete v príjemnom prostredí posedieť a ochutnať akúkoľvek z nami ponúkaných káv. Virtuálnu prezentáciu našej kamennej predajne si môžete pozrieť na http://tour.baristacafe.sk/

Ďakujeme za Váš záujem a tešíme sa na Váš nákup alebo osobnú návštevu.

Team Barista Cafe